Доброго дня Ірино.
Співчуваю Вам у Вашій втраті.
Люба втрата - це про дуже болючі переживання. А у Вашому випадку, до того ж, втрата несподівана, він пішов у засвіти, коли Ви були налаштовані на довге та щасливе життя разом...
Окрім того, як на мене, теперішній стан ускладнився ще й тим, що Ви після його втрати, довгий час жили в тій же самій квартирі, де все сталося. Ви кожного дня змушені були переживати ще і ще раз страшну трагедію, все сильніше фіксуючись на стресі. Не маючи можливість, бодай трошки відсторонитися і відпустити того, кого кохали. Отже, як на мене, не відбувся процес відпускання і на рівні підсвідомості Ви ще й досі знаходитеся в тому часі, коли трапилася трагедія.
Що підтверджують Ваші слова: "..,я переїхала на нову квартиру ,але спати. І досі не можу,постійно сняться жахи ,то гроб ,то ще щось ,всякі думкі суїцидальної навіть в голові бувають.."
А це означає, що, на превеликий жаль, непрожитий біль від втрати вже пішов на рівень психо-соматики "тиск буває скаче". Адже, підвищення тиску - це про неприйняття чогось., про постійний внутрішній опір, постійну боротьбу з минулим...
А постійний поганий настрій та суїцидальні думки - це вже про депресивний стан,який навряд чи сам по собі пройде. Бо депресія - це фіксація на минулому, тупік, з якого Ваша підсвідомість не знаходить виходу.
Ви ніби зовні намагаєтеся налагоджувати якось своє життя, і це добре, але...
"...плюс часто згадую хлопця ,думаю всі інші гірші ,він був найкращий,зараз спілкуюсь з одним хлопцем,то я думаю що мій покійний хлопець був краще ,він не такий …".
До тих пір, поки буде залишатися непрожитий стрес і не буде пройдено повністю процес "відпускання", тобто, процес повної підсвідомої трансформації, можливість створити нові щасливі стосунки дуже невеликі. Адже, Ви наповнені хлопцем, якого втратили. І Ви його глибинно не відпустили і не прийняли те, що вже сталося,
От і виходить, що новому хлопцю поруч з Вами поки місця немає.
На мою думку, Вам потрібна індивідуальна терапія, спрямована на трансформацію стресів, на трансформацію страхів і суїцидальних думок та роботу по виходу з минулого і фіксацію на теперішньому часі. І обов'язково, робота з психосоматикою, щоб позбавитися стрибків тиску.
Відредаговано автором 20-04-2026 09:22:34