Питання від: bmav Вік: 24

Комплекси

Добрий вечір. Все життя мучаюсь комплексом неповноцінності. (підвищенна тривожність, замкнутість і тому подібне). Ходила до психолога, який спеуіалізувався на ТА та ЕГ. Спочатку результат був відмінним: з"явилась чітка мова, прекрасне самопочуття, емоційна стійкість. Та потім все зійшло нанівець. Тож <a href="/">психолог</a> розвівши руками , сказав, що в мене надзвичайно сильний внутрішній деструктивний Контролер( якийсь его-стан), і що я мушу прийняти себе такою. А я у відчаї: чи можете мені щось порадити, як подолати внутрішнього критика та й взагалі невпевненість в собі. Можливо е методики на підвищення емоційної зрілості та впевненості в моему випадку? Чи заміни внутрішнього Контролера? Бо я толком в тому не розбираюсь.
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Нестойкость результатов может объясняться,например, тем что терапия была слишком кратковременной (сколько вы посещали психолога?)Либо вам стоит попрбовать другой метод-я бы рекомендовала психоанализ или гештальт-терапию. Ваш запрос направлен на личностные изменения-а значит,по сути,на глубокую личностную проработку,что именно и нужно в вашей ситуации. Гештальт - подход фундаментальный и хорошо работает с запросом такого рода.