Чи є негативний підтекст?
(Я веду щоденник, розписала що турбує по формулі: що сталося, що подумала, що відчула, що зробила. )
Що сталося:
Я побачила, що чоловік надіслав мені в телеграмі допис із заголовком: "Психопати і нарциси частіше за інших використовують нейромережі".
Що подумала:
Він знає, що я часто використовую чат гпт
(я в ньому шукаю інформацію з різних побутових питань, і використовую іноді для аналізу переживань, якось був випадок, що чоловік казав "тобі треба поменше довіряти чату гпт!", хоча я не вважаю що роблю щось не так, просто використовую сучасні можливості як колись Гугл, це не значить що я всьому сліпо вірю, але мене це зачепило)
отже він натякає, що я психопатка і нарциска. Він хоче мене принизити, поставити на місце.
Нещодавно в нас була розмова про нашу ситуацію в стосунках, потім мені здалося, що ми порозумілись, ми нормально розмовляли, в нас була близькість... А тепер він робить все, щоб мене знову відштовхнути.
Що відчула:
обурення, злість, розчарування, образу, відчай, втрату надії, розгубленість, дезорієнтованість, невпевненість в собі, сумніви в собі, зрадженість.
Що зробила:
Стримую себе, бо боюся зробити гірше.
П.С. В нас, як мені здалося, сталося примирення після періоду напруги і віддалення, і це примирення мені здається дуже крихким, я боюся необережними діями і невиправданими реакціями зруйнувати можливість для хорошого зв'язку, підтримання тепла між нами. Тому хочу розібратися, чи моя реакція не надмірна, чому мені до краю неприємно, і як в цій ситуації не втратити теплий зв'язок з чоловіком (а я вже сумніваюся чи він є насправді, чи тільки в моїх мріях).
Мені важко подивитися на ситуацію по-іншому, що це було зроблено з нейтральним або позитивним посилом, а не щоб насміхатися з мене, принизити, чи видати мене за ненормальну.
Крім того я помічаю, що чоловік не перший раз надсилає мені дописи (пересилає з всяких каналів), з, як мені здається, противненьким посилом.
Наприклад, нещодавно, коли чоловік повів доньку на батути, я сходила з сином в заклад — він давно хотів суші і я підтримала, після того чоловік надсилає мені допис: "З суші виліз глист — інцидент стався в одному з ресторанів"...
(З іншого боку чоловік робить хороші для мене речі: приносить каву в ліжко, допомагає з дітьми і в побуті, кличе на прогулянку)