Добрий день, Таня
Так як ви не ставите конкретне питання, давайте просто проаналізуємо ситуацію з різних боків
цитата:
. І дуже образливо що відчуття виявились не взаємними.
Так, звісно, це неприємно, коли людина не відповідає взаємністю. Але, це цілком нормальна ситуація, коли не співпадають почуття. І розуміння того, що нікого неможливо примусити відчувати те, щоб хотілось - не дає скочуватися до сильних негативних емоцій, до образ. По суті, образа саме в таких випадках, коли люди ледь знайомі - це образа не на саму людину, а на завищені ваші очикування від неї. Очикування, що він обов'язково відповість взаємністю, відреагує так як вам хотілось би. Але... Він проявив себе так як проявив, як того сам бажав.
цитата:
Я так повірила що я нормальна, що можу зустрічатись із нормальною людиною.
А які критерії "нормальності" для вас? До цієї зустрічі ви не вірили в те, що ви "нормальна", а якою ви себе вважали?
цитата:
Але він мене дуже зачепив.
Чим саме він вас зачепив?
цитата:
Я розумію що це якась підстава, адже і номере телефону у нього мій є навіщо було писати на той сайт якщо міг напряму написати у вайбер або зателефонувати. Розумію що вся ця історія дивна і деякі його розповіді здались дивними
Так, Таню, ви вірно підмічаєте, що щось не сходиться між його словами, відмовками і діями. Справа часто в тому, що якщо у людини є бажання, зацікавленість то вона каже про це, про свої наміри і робить саме те, що каже. Тобто, якщо б він хотів ще продовжувати спілкування, то він би це просто робив: писав, дзвонив, запрошував на побачення... Якщо він цього не робить - дуже вірогідно, що він просто цього не хоче. І всі ці причини, які він вказує, що не дала номер телефону, що пізно зайшла на сайт - це все спроба "красиво" віддалитися.
І ще такий момент. Не всі, хто є на сайті знайомств переслідують одну мету. У кожного вона може бути своя: від легкого флірту, інтріжки, поверхневих знайомств на один раз, до серйозних цілей - знайти собі людину для довгих серйозних відносин. І про це теж завжди треба пам'ятати, що при знайомстві важливо дізнаватися дійсно ми переслідуємо однакову ціль, або ми про різне? Щоб потім не впадати в сильні розчарування.
цитата:
І от вже другий місяць він не виходить у мене з голови.
Тобто ви більше не пробуєте знайомитися? Що зараз відбувається у вас, окрім того, що ви думаєте про цього чоловіка?
і ще:
цитата:
Колишні стосунки остаточно закінчились з початком карантину. Після були спроби зі сторони колишнього, але мені то вже було не потрібно. Він пив, бив і все у такому дусі(.
Ви були в довготривалих деструктивних стосунках, дуже добре було би якраз зараз, коли ви бажаєте нових відносин, але усвідомлюєте, що хочете саме нормальних, здорових відносин із новим партнером, розібрати цю тему з психологом в індивідуальній терапії