Доброго ранку!
цитата:
НЕ МОЖУ ЗАБУТИ ЛЮДИНУ
На звичному рівні таке явище ніби говорить про сильні почуття, які не відпускають. І це правда. Однак лише частина правди.
А друга частина - з нею складніше. Потужний образ того хлопця у вашій емоційній пам'яті мовби тримає вас на кілку, на прив'язі, не даючи змоги рухатись вперед. Зустріти нове кохання і створити взаємини, що будуть вас розвивати, з одного боку, і насичувати радістю та новими враженнями - з іншого.
Можливо, десь на глибині своєї свідомості ви не вірите у нове кохання. Ідеалізація в уяві того хлопця і того, що потенційно могло відбуватись між вами, проте не сталося в реальності, міцним фронтом стали на захисті минулого(!)
цитата:
Я не знаю що в таких випадках робити, розумію що це смішно читати але так, таке в житті буває і тут я не знаю що собі порадити.
Треба розібратись в тому механізмі. За допомогою психолога відновлювати об'єктивне сприйняття реальності, причому як в минулому, так і в теперішньому. Досліджувати, де було насправді, а де спрацювала ваша уява, бажання, сподівання тощо.
В цьому процесі відбувається переосмислення, а на його основі перепроживання почуттів з виходом на прийняття. Зрештою, ви його не забудете. Просто спогади про ваше минуле залишуться на своїй поличці вашої пам'яті, як приємна згадка, як частина вашого досвіду. Вони перестануть вас турбувати.