Боюся змінювати своє життя
Хотіла б отримати пораду фахівців. Мені 39 років, заміжня, дітей не маємо. Мій чоловік хоче дитину. А у мене дуже багато сумнівів з цього приводу. Вагітніти, народжувати, я всього цього боюся. А потім сама дитина... Це буде повністю інше життя, а я не впевнена, чи я до цього готова, і чи я взагалі цього хочу. А якщо я не зможу полюбити дитину... А якщо я не зможу постійно приділяти їй увагу!? Якщо мене це буде тільки дратувати?!
Ще раз повторюсь, це треба повністю змінювати своє стабільне і спокійне життя...
Був період коли я думала, що хочу дітей. Коли я дивилася на дітей, у мене щось щиміло у грудях. А тепер я не знаю. Мені страшно все це. Чоловік каже, що треба їхати в центр репродуктології, а я боюся..