А я і не писала, що Ви маєте щось згадувати самостійно. Бо згадати все одно не зможете до тих пір, поки не буде зв'язку з Вашою підсвідомістю. Адже, як правило, такі речі дуже травмуючі. І, оскільки, дитина ще не має можливості "опрацювати" ту саму психо-емоційну травму, вона, травма, приховується, "блокується" на рівні несвідомого.
Насправді, найбільші особистісні проблеми у людини виникають саме тому, що ми не маємо можливості самостійно "зазирнути" в себе. Власне, для цього і потрібен психолог - психотерапевт, який стане зв'язуючись "містком" між Вашим свідомим та Вашим несвідомим. Проведе вас по лабірінтам пам'яті, допоможе згадати не лише те, що потребує трансформації, але і допоможе ці самі "перезавантаження" зробити.
Підсвідоме - це саме та сфера нашого життя, яка на 98% керує нашим життям. А не наше свідоме, яким ми намагаємося вирішити внутрішні проблеми. Під час такої роботи зникають, як я вже говорила, навіть психо-соматичні прояви та хвороби.
Ви не можете реалізуватися як профі, на моє переконання, ще й тому, що Ваші сили ідуть у агресію як до себе, так і оточуючих. До речі, агресія не завжди виявляється як домінантність та насилля, а нерідко, як самозвинувачення, презирство, критика, претензії, відраза до себе, образи, і та ж сама, невпевненість у собі...
"Еще нюанс, который меня беспокоит, если я сталкиваюсь с жестким и доминантным оппонентом, то сдаю позиции и от этого мне очень плохо на душе, вплоть до отвращения к себе"
Адже, сили - це енергія, потік, що може рухатися в правильному напрямку і давати нам можливість жити "на повні груди", а може - бути схожим на загату, перепону, що цей потік зупиняє.
Згодна з Вами, щодо пошуку свого терапевта. Власне, - це якраз самий правильний підхід до вибору спеціаліста, який, у Вашому випадку, повинен бути ще й професіоналом у сфері роботи з підсвідомістю.
То чому б Вам не домовитися з претендентом на роль Вашого психолога про ту ж саму першу безкоштовну ознайомчу зустріч? Під час якої зможете визначитися, чи це саме той професіонал, який Вам потрібен...
Я правильно зрозуміла, для Вас терапія - це нове, зовсім незвідане, незвичне? І тому, можливо, викликає недовіру?
Відредаговано автором 11-03-2025 13:42:08