Невпевненість у своєму темпі життя
Протягом півроку відчуваю деяку невпевненість у тому, що я роблю зараз та хвилює яким буде моє майбутнє.
Дивлячись, як деякі мої однолітки, у свої 18-19 років вже впевнені у своїй спеціальності, мають роботу, або відраховуються та миттєво працюють на іншій професії, я.. боюся що вони зможуть досягти набагато більше чогось, аніж сама я. Наразі я відрахувалася з однієї не дуже, як для мене, спеціальності на 2 курсі, та навчаюсь на іншій, бо мене цікавить, але зараз тільки на 1 курсі. Я не працюю ніде офіційно, але підробляюю на одній студентській організації. Мені здається, що цього замало і зовсім сильно відстаю від більшості людей, які у свої молоді роки намагаються всюди встигнути. Хвилює також те, що моє рішення відрахування з бюджету, на якому навчалася 2 роки – найгірше рішення; та те, що мені не зможуть завжди допомогати батьки в майбутньому у тому, щоб оплачувати контракт. Таке враження, наче все надто швидко йде, а я ніяк не можу змусити себе щосб робити.