Що робити?
3 роки зустрічаюсь з хлопцем, безмежно кохаю, не можу жити без нього
Останній рік , він охолов до мене. Не хоче мене. Завжди каже , що втомився. Я стараюсь зрозуміти, але це кожний день і кожний тиждень. Інтим буває, але лише коли він хоче і то рідко.
В губи також нормально не може поцілувати. То жуйки нема і тд. Неначебто дитячі відговорки.
Я важка особистість, росла без тата. Та хочу багато кохання і уваги від свого коханого. Багато травм і комплексів. А його діі добивають мене..
я стежу за собою ( губи, волосся, вії, макіяж, модний одяг ) але все рівно не відчуваю впевненість. Та і розумію, що кохають люди не за це все. Він і говорить компліменти, ласкаві слова, ставиться моментами, як до «принцесси»
Але є моменти , які не можу вибачити
Були «дзвіночки» у телефоні. Я знаходила віртуальних дівчат. Просто відео у його телефоні, де дівчата у білизні, купальниках, без білизни, крутять тілом. Мене це зламало… наче зрада. Я розумію, що у здорових відносинах люди можуть дивитись на других людей. Але якщо ти кохаєш людину, клянешся, що не можеш без неї, а далі милуєшся чужим тілом , можна назвати коханням? Можливо я не права..
За те і думаю, що можливо у нього хтось є. Говорила з ним я 1000 разів. Я той чоловік , який завжди хоче вияснити, поговорити, проговорити проблеми.
Було ще багато моментів таких віртуальних, як кажуть
Це мене трішки зламало.. та і травми мої . Це привело мене до селфхарму, що навіть і руку шили.. Боляче.
Я так хочу бути коханою, бажаною, красивою для нього. Хочу відчути те тепло, яке не встиг дати батько. Адже він помер раптово і молодий.
Я хочу бути маленькою, а мені 22..
хочу бути потрібною
Навперед дякую за відповідь!