Якщо у Вас були лише романтичне спілкування, Як на мене, він може бути невпевненим не стільки в Вас, а скільки в собі. Тим паче, що ініціатором були Ви...
Ви завжди сама перша починаєте спілкуватися?
Дайте чоловіку проявити себе. Адже, жіноча ініціативність гарна в міру і більше, просто в соціумі: на роботі, у вирішенні різних питань... Але не у спілкуванні з чоловіками... Така ініціативність відбиває у більшості бажання далі продовжувати стосунки. Адже, чоловіку цікаві ті жінки, яких добиваються вони, докладаючи зусилля. .
Хіба що Вам до вподоби слабо характерні, "мамині синки", нерішучі та сором'язливі... Бо Ви, ніби стигле яблуко, саме падаєте в руки .. використовуючи чоловічу модель поведінки..
Надсилає Вам відео та листівки? Надсилайте відео та листівки і Ви йому. І не будуйте ніяких очікувань та сподівань.
Знаєте, є ще поняття "запасний варіант", на всякий випадок...
Як на мене, займіться собою та своїм навчанням. Ви
йому нічого не винні і у вас з ним немає ніяких домовленостей. Тож, можете влаштовувати своє життя так, як Вам краще.
Єдине, знову ж таки, залишається одне питання. Звідки у Вас така швидка прив'язливість до чоловіків? І як наслідок його, ще одне запитання. Які у Вас стосунки з батьками? І як склалося життя у Вашої мами? Хто з батьків головний в сім'ї, якщо вони живуть разом..
Адже, така особистісна властивість може дуже завадити будувати гармонічні стосунки, бо одразу переводить у розряд, як мінімум, емоційно залежних.
Відредаговано автором 16-11-2024 20:44:50