Upsihologa Logo
У психолога Українські психологи
«Жодне слово, яке летить у ваш бік, не має змінити вашої думки про себе.»
Питання від: nik423 Вік: 20

Увеличилась грудь, появились прыщи на лице и на нетипичных местах. Это от антидепрессантов?

Добрый день. Принимаю антидепрессант эсциталопрам в минимальной дозировке (2,5 мг) уже 5-й день. Появились прыщи на лице на нетипичных местах (например, возле глаза), увеличилась грудь и болит. Такое у меня бывает перед месячными. До менструации ещё рано, а сейчас у меня уже такие симптомы. Это может быть связано с приёмом лекарства? До приёма АД была у врача-гинеколога, она подметила, что скорее всего у меня повышен пролактин. Не отменят ли из-за этого препарат? Может стоит снова к гинекологу обратиться? Спасибо за ответы.
...
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Користувачі можуть голосувати за запитання, що сподобалися. Найкращі питання ми розміщуємо у спеціальній секції сайту.

Ви можете проголосувати за питання, якщо воно чимось вам сподобалося. Можливо, цікава тема, чи добре описана проблема, чи ви вважаєте, що відповіді психологів на поставлене питання корисно було б почитати багатьом іншим людям.

Якщо ви голосуєте за якесь питання, то посилання на нього пізніше може бути відображене на вашій особистій сторінці, у секції "Сподобалися питання". Ваші негативні оцінки ніде не відображаються.

У психологів на особистих сторінках запитання, що їм сподобалися, відображені не будуть.

Хочете зараз безкоштовно поставити питання психологу онлайн?

Відповіді психологів

Доповнення від автора питання ·
Здравствуйте, Татьяна!
Депрессия, тревожность, ОКР и ещё другие сопутствующие неприятные состояния.
Вам нужно обратиться к своему лечащему врачу и сказать о своих симптомах. Он Вам откорректирует лечение. Я бы Вам рекомендовала, помимо препаратов, обратиться за психотерапией, потому что они убирают симптомы, но не устраняют причину в Вашей психике
Добрый день. При ад как раз весьма возможны такие побочные эффект, однако гинеколога посетить всё же стоит, ровно как и обсудить это с психиатром.
Це питання архівовано. Нові відповіді більше не приймаються.
Увійдіть або зареєструйтеся, щоб відповісти.