Що робити?
Мені 17, а до цього моменту я ще жодного разу не закохувався "серйозно"... Звичайно, були симпатії, але не більше... Проте восени минулого року я зустрів дівчину, яка просто перевернула мій світ. Спочатку здалось, що це чергова підліткова закоханість, але вже от 5 місяців мені від неї "рве дах" - часто про неї думаю, коли зустрічаємось - намагаюсь не виказувати почуття, але її посмішка просто зігріває душу, а коли розстаємось - мене охоплює розпач через те, що не можу бути поряд з нею...
Проблема в тому, що вона трохи старша за мене (на 4 роки), і я сприймаю її як більш досвідчену і мудрішу особу, а вона до мене ставиться "лояльно" - на мої почуття вона реагує "ніяк", простіше кажучи - морозиться...
Не можна її звинувачувати в цій ситуації, тому що винен я - не знаю, що і як робити далі, як себе з нею поводити... Досвіду в таких справах у мене немає, і я б покинув цю справу вже давно, але після цього мої психологічні страждання лише посиляться...
Підкажіть, що і як робити далі, або де шукати відповіді на ці питання?
Завчасно дякую.